Jak wyglądają związki zwykłych ludzi z celebrytami?

Masa młodszych i starszych ludzi z zapałem śledzi w internecie czy w telewizji związki swoich idoli. Często jesteśmy zaskoczeni, gdy ktoś naprawdę sławny na czerwonym dywanie pokazuje się z zupełnie nową, a wręcz zwykłą twarzą.

Takie związki dają szansę fanom na przeżycie miłosnej przygody, ale jednocześnie są ciekawym zjawiskiem, o którym warto opowiedzieć sobie trochę więcej.

Dlaczego gwiazdy nie szukają partnerów między sobą?

Każda osoba jest inna i oczekuje czego innego od związku. Wiele gwiazd tęskni za normalnością i dlatego bardzo chętnie wchodzą w związki ze zwykłymi osobami. Trzeba jednak sprawdzić, kim tak naprawdę są te osoby, które pokazują się obok naszych idoli na czerwonym dywanie.

Bardzo rzadko są to bowiem osoby, które pracują po osiem godzin za biurkiem i przypadkiem spotykają idola na przerwie na kawę. Przeważnie zaistniały już one w pewnej sferze, na przykład w modelingu czy w strefie naukowej. To, że nie kojarzymy ich twarzy, nie oznacza wcale, że nie są one sławne w swoich kręgach lub wśród swoich kolegów z branży, w której pracują.

Dlaczego takie związki fascynują mniej?

Chociaż gazety plotkarskie rozpisują się o każdym nowym związku celebrytów, to jednak niekoniecznie są one dla potencjalnego odbiorcy aż tak ciekawe, jak związki gwiazd z gwiazdami. Dzieje się tak dlatego, że takich związków nie możemy śledzić na własną rękę, a w zasadzie możemy to robić, ale nigdy nie będą one aż tak medialne i dostępne dla opinii publicznej, jak związki celebrytów. Osoby publiczne świetnie zdają sobie sprawę z tego, że nowa relacja jest w stanie przywrócić im spory ruch na profilach społecznościowych, a co za tym idzie, dać spore zasięgi, co pozwoli im zarabiać więcej na reklamach i potencjalnych współpracach, czyli obie strony są zadowolone.

Czy fani lubią związki celebrytów?

Niejednokrotnie zdarzało się w poprzednich latach, że nowe partnerki popularnych osób były w internecie prześladowane przez niezadowolonych fanów. To często kobiety dopuszczają się takich ataków, ale mężczyźni chętnie krytykują wygląd osób, które nie są zbyt popularne.

Często związki celebrytów ze zwykłymi osobami spotykają się z nieprzyjemną krytyką, nawet ze strony dziennikarzy, a co dopiero ze strony zwykłych osób, które z boku śledzą rozwój związku. Dlatego często osoby popularne ukrywają swoje związki i nie pokazują się ze swoją drugą połówką zbyt często, a na pewno nie wystawiają ich zbyt mocno na widok opinii publicznej czy na swoich social mediach.

źródło: https://www.szol.pl/ – codzienne aktualności ze świata celebrytów