Czy Xiaomi to dobre telefony? Poznajmy markę Xiaomi

Od dłuższego czasu wiele ludzi korzysta z telefonów marki Xiaomi. Marka Xiaomi na rynku jest już od 10 lat natomiast w Polsce od 4 lat. Te 4 lata wystarczyły by Polacy zdążyła się zakochali. W roku 2010 założono firmę Xiaomi przez Lei Juna. Firma wzorowana na Apple, a smartfony cenowo zbliżone do modelu Samsung i Huawei. Znany Lei Juna często powtarzał, że wzoruje się na firmie z Cupertino.

Duży sukces marki Xiaomi

W ciągu roku było już kilkanaście premier, które się rozrosły. Xiaomi Mi, Mi Note, Mi Lite i oczywiście z serii Redmii. Pierwszy smartfon Mi, który wyszedł 2011 był porównywany do iPhone’ów. W Roku 2012  był kolejny Mi 2 a w roku 2013 Mi. Sprzedaż była gorąca, firma sprzedała 18,7 mln smartfonów. Kolejnym smartfonem wyszedł Xiaomi Redmi.

Xiaomi w Polsce

Premiera w Polsce w rok 2015 premiera pierwszego Mi Band  opaski sportowej. Kolejne lata premier smartfonów Xiaomi było coraz więcej a Polacy byli zachwyceni.

Czy Xiaomi to dobry telefon?

Już wcześniej sobie mówiliśmy, że smartfony Xiaomi cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków. Smartfony są uważane za jedne z najlepszych i najbardziej opłacalnych na rynku. Oczywiście te smartfony mają bardzo wydajne procesory. I to decyduje o szybkim działaniu oprogramowania. Optymalizacja tych smartfonów też jest na zadowalającym poziomie. Niektórzy mówią, że jest lepsza niż w telefonach marki Samsung – przekonaj się i przykładowo sprawdź recenzję Samsunga Galaxy S22. Aparaty w telefonach Xiaomi robią naprawdę bardzo dobre zdjęcia, o czym często piszą w recenzjach. Oprócz tego cena smartfona jest proporcjonalna do jakości. Większość fanów Xiaomi poleca smartfony Xiaomi Redmi Note 10Pro.